Barbie Chelsea Gökkuşağı Deniz Kızı Bebekler
Barbie Chelsea Gökkuşağı Deniz Kızı Bebekler

Barbie Chelsea Gökkuşağı Deniz Kızı Bebekler (194735007325)

Marka : Mattel

Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Bebekler, heyecan dolu bir kutu açma deneyimi yaşatıyor.

Sette tam altı sürpriz bulunuyor! Oyun setinde, renkli deniz kızı kuyruğuyla Chelsea bulunur. Bununla birlikte her bebek, rengi ortaya çıkana kadar gizemini korur. Paketi açmak da oyuna başlamak kadar eğlenceli! Şeridi çekerek dış katmanı kaldırdığınızda tüp şeffaf bir hal alır. Metalik deniz mavisi ve gökkuşağı baskılı kaplamanın ardında gizli olan sürpriz görünümüyle Color Reveal Chelsea Gökkuşağı Deniz Kızı Bebek ve dört sürpriz paketi içerir. Her şeyi çıkarın, ardından tüpü ılık suyla doldurup bebeği içine yerleştirin ve döndürerek sallayın. Suyun rengi ışıltılı deniz mavisine dönüşür ve bebek sudan çıkarıldığında özellikleri belirginleşir. Her Chelsea Gökkuşağı Deniz Kızı Bebek, uzun saçları ve desenli kuyruğuyla gökkuşağının farklı bir rengini sergiler ancak sürprizler bununla sınırlı değil. Paketleri açıp klipsli bir üst giyim, yüzgece takılabilen klipsli tarak veya bileklik, taç şeklinde saç bandı ve deniz kabuğu şeklinde sünger içeren sürprizleri keşfedin. Bebeğin kuyruğundaki renk değiştirme özelliği, eğlenceli sürprizlerden yalnızca biridir. Her biri farklı temaya sahip Color Reveal Chelsea Gökkuşağı Deniz Kızı Bebekler, gökkuşağı ve deniz kızını tepeden tırnağa buluşturuyor! Tüm aksesuarları tüpte saklayabilirsiniz. Siz hangi sürpriz bebeği ortaya çıkaracaksınız? Çocuklar tüm seriyi koleksiyonlarına ekleyerek aksesuarları karıştırıp eşleştirebilir ve benzersiz oyunlar yaratabilir! Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 

Tek pakette 6 sürpriz içeren Barbie Chelsea Color Reveal Bebekler ile eğlence hiç bitmez. Çocuklar, Gökkuşağı Deniz Kızı Serisi'ndeki farklı görünümleri ortaya çıkarmaya bayılacak.

Tüpü ılık suyla doldurun, ardından bebeği içine yerleştirip döndürün. Su, büyülü bir şekilde ışıltılı deniz mavisi renge dönüşür.    Yeni görünümünü keşfetmek için bebeği tüpten çıkarın. Her Chelsea Gökkuşağı Deniz Kızı Bebek, uzun saçları ve göz alıcı kuyruk deseniyle gökkuşağının farklı bir rengini sergiler.     

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR