Dosyalama ve Arşivleme
₺297,00 KDV Dahil
₺330,00 KDV Dahil
Dosyalama ve Arşivleme
₺297,00 KDV Dahil
₺330,00 KDV Dahil
1 2 >

Dosyalama ve Arşivleme

Çalışma veya okul hayatınızda dosyalama ve arşivleme için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Yazılı evrakların kaybedilmemesi açısından bu ürünleri kullanmak çok önemlidir. Hukuk büroları, insan kaynakları gibi meslek gruplarında arşivlemeye ihtiyaç duyulur. Bu nedenle çeşitli dosyaların alınması ve belirli yerlerde tutulması gerekir. Aclgelsin, size dosyalama işlemini yapabilmeniz için birçok seçenek sunar. 

Dosyalama ve Arşivleme Ürünleri Nelerdir?

Dosyalama ve arşivleme ürünleri almak istiyorsanız, Aclgelsin’in geniş ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz. İşinize yarayacak çok fazla dosya türü burada bulunmaktadır. Önemli evraklarınızı bu dosyalara yerleştirerek uzun süre boyunca koruyabilirsiniz. Geçici veya kalıcı olarak saklamak istediğiniz belgeler için bu ürünler en iyi seçeneklerdir. Aşağıdaki maddelerde sizin için hazırladığımız dosyalama ürünlerini görebilirsiniz:

  • İmza Dosyaları
  • Çıtçıtlı Dosyalar
  • Karton Dosyalar
  • Kartvizitlikler
  • Klasörler
  • Körüklü Dosyalar 
  • Lastikli Dosyalar
  • Poşet Dosyalar

Yukarıdaki dosyalama ve arşivleme ürünleri, çeşitli alanlarda size yardımcı olacaktır. Evraklarınıza ihtiyacınız olduğu zaman bu ürünlerden hemen erişebilirsiniz. Özellikle sistematik olarak ilerlemeniz gereken işlerinizde arşivleme önemli fayda sağlar. 

İmza Dosyalar

Bürokraside en çok ihtiyaç duyulan dosya türüdür. Dosya sahibinin veya şirketin adı üzerinde yazar. İçinde kartonlar bulunan dışı deri olan bir dosyadır. İmzalanması gereken evraklar bu dosyanın içine koyulur. 

Çıtçıtlı Dosyalar

Belgelerinizi tek çatı altında toplamanız gerekirse, dosyalama ve arşivleme için en ideal seçenektir. Evrakların kaybolmasını önler ve hasar olmaz. Hafif yapısından dolayı kolay taşınabilme özelliği vardır. Genelde tek bir konu hakkında gereken evrakları bir araya getirmeniz için tasarlanmıştır. 

Karton Dosyalar

Yarım ve tam kapak olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yarım kapaklılar, daha çok hastanelerde olduğu gibi aynı belgelerin toplandığı yerlerde kullanılır. Kişiye özel şekilde arşivlenerek dosya geçici veya tamamen saklanabilir. Tam kapaklılar ise her sektöre uygundur. Yarım kapaklılara göre daha kullanışlıdır. Belgeleri kirden ve tozdan uzak tutar.

Kartvizitlikler

İş yerinizin markalaşması adına kartvizitler hazırlamış olabilirsiniz. Bunları korumak için kartvizitlikleri iş yerinizde kullanabilirsiniz. Uzun süre boyunca müşterilerinize vereceğiniz kartvizitler, bu sayede korunur.

Klasörler

Dosyalama ve arşivleme görevi için birçok şirketin kullandığı dosyalardır. İki kapaklı olan bu klasörlerde poşet dosyaya koyduğunuz belgeleri rahatlıkla saklayabilirsiniz. Aynı şekilde kağıtlara delik açarak klasör içine evrakları yerleştirebilirsiniz. Genellikle tek bir konu üzerine klasörler tercih edilmektedir. Ayrı ayrı dolaplarınızda muhafaza ederek ihtiyaç anında hemen belgeleri bulabilirsiniz. 

Körüklü Dosyalar

Birden çok evrakı düzenlemek için körüklü dosyaları tercih edebilirsiniz. Şekil itibariyle çıtçıtlı dosyaları andıran bu modeller, birkaç bölmeye sahiptir. Bu bölmelere belgeleri yerleştirebilirsiniz. Çok fazla kağıt sığdırmanız amacıyla bu dosyaların körükleri geniş hacimli yapılmıştır. 

Lastikli Dosyalar

Çıtçıtlı dosyaların lastikli halidir. Kişiye özel dosyalar olarak hazırlanmıştır. Özellikle okul hayatında kullanılsa da bazı sektörler, arşivleme için bu dosyaları tercih eder. Sürekli ulaşmanız gereken belgelerin olması durumunda size büyük bir kolaylık sağlar.

Poşet Dosyalar

Tek bir dosya türüdür. İçerisine bir veya daha fazla belge koyabilirsiniz. Bunları daha sonrasında işiniz için kullandığınız klasörlere yerleştirebilirsiniz. 
Aclgelsin ile ihtiyacınız olan dosyalama ve arşivleme kapsamında istediğiniz dosyayı bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli dosyaları alarak iş sürecinizde kullanabilirsiniz. İşinizle ilgili gerekli düzenlemeleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR