Keçeli Boya Kalemleri
₺628,20 KDV Dahil
₺698,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 4 >

Boyalar ve Boya Ürünleri

Boyalar ve Boya Ürünleri kategorisinde ilk akla çocuklar ve öğrenciler gelse de boya işi sadece çocuklara özel değildir. 7'den 77'e tabiri tam da bu kategori için uyumlu olacaktır. Yetenekli, yeteneksiz, büyük, küçük her insanın hayatında bir kez de olsa boyalarla, boya kalemleriyle bir anısı vardır. Öğrencilik hayatına bile boyalarla başlarız aslında ilk tutuğumuz kalemin bir boyama kalemi olması en yüksek ihtimaldir. Fakat Boyalar ve Boya Ürünleri sadece boya kalemlerinden ibaret değildir. Sayabileceğimizden çok daha fazla boya ürünlerinin olduğunu bunların özellikle kullanım alanlarına göre sınıflandırıldığını söylemeliyiz bu kadar ürün çeşitliliği olan ürünün herkes tarafından kullanılmasına şaşırılmaması gerekir.

Boya Ürünleri Çeşitliliği

Boya, ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir kavramdır. Kırtasiye ürünlerinde kullanılan daha çok öğrencilerin, çocukların ya da resim konusunda, sanat konusunda ilgili kişilerin çoğunlukla kullandıkları Boyalar ve Boya Ürünleri sınıflandırması şu şekilde olabilir. Akrilik boyalar, kuru boyalar, sulu boyalar, pastel boya, guaj boya, yüz boyaları, parmak boyası, keçeli kalemler, ebru boyası, sprey boya, yağlı boya çeşitleri gibi daha detaylı ürünler de mevcuttur.

Boyalar bu kadar kullanırken özellikle çocuklar tarafından ve çok fazla maruz kalan kişiler tarafından kullanılırken sağlık konusuna da dikkat etmek oldukça önemlidir. Cilde temas eden her ürün gibi boya ürünlerinde kanserojen madde oluşmaması için içeriğine ve kalitesine önem verilmelidir.

Boyalar ve Boya Ürünleri en uygun fiyatlar ile aclgelsin.com 'da! Hemen al, fırsatı kaçırma!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR