Kumbaralar
₺342,00 KDV Dahil
₺380,00 KDV Dahil
Kumbaralar
₺405,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
Kumbaralar
₺630,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Kumbaralar
₺72,00 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
Kumbaralar
₺72,00 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
1

Kumbara

Para biriktirmek amacıyla metal, plastik veya topraktan yapılan ürünlere kumbara denir. Üzerinde, yan tarafında bulunan deliklerden içerisine kağıt ya da metal para atılabilir. Bu sayede belirli bir orada birikim yapılabilir. Özellikle çocuklara para biriktirmeyi öğrenmesi amacıyla hediye edilmesi çok önemlidir. Eğer ki çocuğunuz varsa kesinlikle hediyenizi kumbaralardan yana kullanabilirsiniz.
Biz Aclgelsin olarak kumbara çeşitlerini size sunuyoruz. İster bir çocuğa hediye etmek için alın ister kendi birikiminiz açısından düşünün en kaliteli kumbaralara sahip olabilirsiniz. Böylece zor günler için her zaman kenarda bir miktar paranız olur. Hemen mağazamızı ziyaret ederek zevkinize en uygun kumbarayı çok fazla bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Kumbara Ne İşe Yarar?

Geçmişten bugüne zor günler için para ayırmak amacıyla kumbaralar hep kullanılırdı. Günümüzde daha çok çocukların tasarrufu öğrenmesi açısından kumbaralar çok sık tercih edilir. Çocuğunuza, yeğeninize hediyelik eşya olarak alabileceğiniz en iyi seçenek kumbaralardır. Bunun nedenleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • İlerleyen dönemde çocukların daha tutumlu bir birey olmasına yardımcı olur.
  • Belirli zamanlarda kumbaradaki paranın sayılması çocuğun sayısal zekasını geliştirir.
  • Biriktirilen paranın çocuğun isteği yönünde harcanması, onun parayı nasıl kullanması gerektiğini öğretir.
  • Çocuklar, para biriktirirken kendi sorumluluklarını almayı öğretir.
  • Kendi parasını biriktirmek, çocuğa öz güven verir.

Yukarıdakiler, çocuklar için alınan kumbaranın ne işe yaradığını göstermektedir. Ancak yetişkin biri için de böyle bir hediye almanız mümkündür. Çünkü paraya her an ihtiyaç olabilir. Günde bir lira bile atılsa bu para, bir yılda 365 TL yapar. Dolayısıyla istenen bir ürünün alınması için yardımcı olabilecek para biriktirilebilir. 
Aclgelsin olarak her yaşa uygun kumbaralara sahibiz. Mağazamızda bulunan modern veya retro tarzda her türlü  kumbarayı bulabilirsiniz.

Kumbara Neden Önemlidir?

Kumbaralar, her zaman olduğu gibi günümüzde de önemlidir. Sağlık sorunları, acil bir ihtiyaç hemen hemen herkesin başına gelebilir. Böyle durumlarda nakit para bulundurmak gerekir. Kumbara, tam olarak bu nedenle önemli bir üründür. Paraya ihtiyacınız olduğu bir durumda hemen kumbaranızı açarak o anda nakit parayla ihtiyacınız olan her neyse alabilirsiniz.

Kumbara Modelleri Nelerdir?

Biz Aclgelsin olarak çok fazla kumbara çeşidine sahibiz. Alacağınız kumbaralar, para biriktirme işlemi dışında artı olarak mükemmel bir dekoratif ürün olabilir. Her modelimiz, tamamen kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle çocuklarınıza alacağınız kumbaralar için herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek yoktur. Mağazamızın koleksiyonunda bulabileceğiniz kumbaralardan bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Dekoratif Metal Fotoğraf Makinesi: Vintage bir tarza sahip olan bu model, tamamen el yapımıdır. Metalden üretilmiştir, evinizin bir köşesinde dekoratif amaçlı da kullanılabilir.
  • Dekoratif Siyah At Model: Polyresin malzemesinde üretilen siyah at model kumbara, dekorasyonu tamamlayacak bir üründür.
  • Retro Dekoratif Metal Araba Çerçeveli Kumbara: Metalden üretilen kumbara, el yapımı ve boyamasıdır. İçine para koymanın dışında dekoratif olarak kullanılabilir.
  • Dekoratif Beyaz At Model: Polyresin malzemesinden üretilmiş, dekorasyonlara uygun şekilde tasarlanan bir modeldir.

Yukarıdakilerden kendi zevkinize uygun bir kumbarayı tercih edebilirsiniz. İster kendiniz için olsun ister bir çocuğa para biriktirmeyi öğretmek amacıyla kumbaranın çok büyük faydasını görmeniz mümkündür. Hemen Aclgelsin’i ziyarete edip online ödeme yöntemleriyle kumbaralardan birini alabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR