Konsept Defterler
₺40,50 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
Konsept Defterler
₺40,50 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 121 >

Kırtasiye Malzemeleri

Gerek okul dönemindeki çocuklar gerekse iş yaşamındaki yetişkinler için kırtasiye malzemeleri büyük önem taşır. Not defterleri, kalemler, yapıştırıcılar, dosyalar bu malzemelerden bazılarıdır. Aclgelsin ile ihtiyacınız olan ürünleri bulabilirsiniz. Burada bulunan kırtasiye ürünleri, kalitelidir ve uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kırtasiye Malzemeleri Listesi

Aclgelsin, kırtasiye malzemeleri içinde birçok farklı ürün sunar. Çeşitli kategorilere ayrıldığı için ihtiyacınıza uygun bir malzemeyi bulabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra aldığınız kırtasiye ürünleri kısa zamanda size teslim edilir. Buradan alabileceğiniz malzemeler, aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

 

  • Parti Malzemeleri
  • Kalem ve Yazı Gereçleri
  • Kırtasiye Kağıt Ürünleri
  • Boyalar ve Boya Ürünleri
  • Hobi Setleri
  • Yapıştırıcılar ve Bantlar
  • Okul Malzemeleri
  • Ofis Malzemeleri
  • Teknoloji Malzemeleri

 

Yukarıdaki kategorilerde kendinize, çocuğunuza veya yakınlarınıza gerek duyduğu ürünleri uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Aclgelsin kaliteli ürünlerine düşük ücret biçen bir firmadır. Sizin de her zaman yanınızda olacak bu kırtasiye malzemeleri ile işleriniz daha da kolaylaşacak!

 

Parti Malzemeleri

Sevdiklerinizin özel günlerini konfeti ve rafya gibi kırtasiye malzemeleri ile kutlayabilirsiniz. Aynı zamanda hediye olarak alabileceğiniz birçok ürün mevcuttur. İstediklerinizi tercih ederek bu özel günü çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

Kalem ve Yazı Gereçleri

Okul ve iş yaşamında yazı gereçlerine her zaman ihtiyacınız vardır. Ofis hayatınızda kullanabileceğiniz kalem setleri, jel kalemler mevcuttur. Ayrıca okula giden küçük çocuklara özel kurşun ve yumurtlayan kalemler de alabilirsiniz. 

 

Kırtasiye Kağıt Ürünleri

İşinize yarayacak farklı kağıt türleri, bu kategoride yer almaktadır. Renkli, fotokopi kağıtları ve lazar etiketler gibi binlerce ürünü bulabilirsiniz. İş ve okul hayatınızda size lazım olacak bu malzemeleri, uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

 

Boyalar ve Boya Ürünleri

Hobileriniz veya çocuğunuzun resim dersi için boyaya ihtiyacınız olabilir. Aclgelsin, kaliteli birçok boya çeşidi hazırlamıştır. Sulu, guaj, kuru, akrilik boyaların yanında yüz boyalarını da bulabilirsiniz.

 

Hobi Setleri

Boş zamanlarınız için bir aktivite arıyorsanız, kırtasiye malzemeleri hobi setlerine bakabilirsiniz. Ayrıca küçük çocukların eğitimine katkı sağlayacak ürünleri burada bulabilirsiniz.

 

Yapıştırıcılar ve Bantlar

Günlük yaşamınızda yapıştırıcı ve bantlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Elektrik veya para bantlarını mutlaka almalısınız. Aynı zamanda farklı dönemlerde lazım olacak yapıştırıcıları da bulabilirsiniz. Her evde olması gereken bu malzemeleri kaliteli şekilde Aclgelsin’den sipariş verebilirsiniz.

 

Okul Malzemeleri

Okul hazırlığında birçok kırtasiye malzemesine ihtiyaç duyulması doğaldır. Öğretmenlerin ve öğrencilerin ihtiyacı olabilecek ürünler, bu kategoride bulunur. Deney setlerinden gönyelere, cetvellere, tahta kalemlerine kadar birçok aracı satın alabilirsiniz. Anaokulu çocuklarına özel oyun hamurları ve diğer etkinlik gereçleri de bu kategoride mevcuttur. 

 

Ofis Malzemeleri

İş yaşamınızda işinizi kolaylaştıracak birçok malzemeye ihtiyacınız olabilir. Dosyaları, levhaları, hesap makineleri “Ofis Malzemeleri” sekmesinde bulabilirsiniz. Bunların dışında yaka kartları ve mantar panolar mevcuttur. İhtiyacınıza uygun ürünlerle iş yaşamınız, daha kolay bir hal alacaktır.

 

Teknoloji Malzemeleri

Flash bellek, dijital yazı tahtası gibi ürünler, bu kategoridedir. Günlük yaşamınızda ihtiyacınız olabilecek pilleri ve farklı teknolojik aksesuarları bulabilirsiniz. İş ve okul hayatınızı, bu kırtasiye malzemeleri ile daha kolay hale getirebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR