Yaratık Departmanı 2 Yaratık Festivali Ciltli - Robert Paul Weston
Yaratık Departmanı 2 Yaratık Festivali Ciltli - Robert Paul Weston

Yaratık Departmanı 2 Yaratık Festivali Ciltli - Robert Paul Weston (9786052992302)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺195,00
İndirimli : ₺165,75

Bu nefis yaratıkların ziyafetine kim karşı koyabilir ki?

Denki-3000’in çılgın yaratıkları iş başında!

Arkadaşlarını kurtarmak için yemek festivaline katılan yaratıklar ghorklara yem olmaktan kurtulabilecekler mi?

Jean-Remy uzun zamandır görüşmediği kız kardeşi Eloise Yvette’ten şarkı söyleyen bir telgraf aldığında, Yaratık Departmanı bir kez daha icat çılgınlığının içine sürüklenir. Rivayetlere göre ghorklar Heppleworth’ün Yemek Fabrikası’ndaki yaratıkları rehin almıştır. Daha da kötüsü içerideki yaratıkları, onlardan leziz atıştırmalıklar yapmakla tehdit etmektedir!

Elliot ile Leslie ellerinde ghork yakalama icatlarıyla Simmersville kasabasının yolunu tutarlar. Orada düzenlenen büyük bir yemek festivalinde, kasabanın en ünlü restoranının sunduğu spesiyalin içinde son derece şüpheli şeyler vardır. Elliot yemekten bir ısırık alır ancak kolunda tuhaf, yeşil tüylerin çıkmaya başladığını fark edince yaptığına pişman olur.

Her yanı tüylerle kaplanan Elliot, bulanıklaşan Leslie ve sevimli Yaratık Departmanı, en sonunda düşmanlarıyla burun buruna gelip kötücül bir komployu ortaya çıkarırlar. Peki akşam yemeği saatinden önce bu karnı aç Ghork çetesini durdurmayı başarabilecekler mi?

“Etkileyici… Bu kitap Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Pixar’ın Sevimli Canavarlar serisiyle birleştirildikten sonra TARDIS’in içinde harmanlanmış gibi.”

- Buzzfeed

“Başrolünde yaratıkların olduğu bu eğlenceli kitap, sinemaya uyarlanma potansiyeli barındırıyor.”

- Kırkus Reviews

“Yaratıklar ile maskaralıkları, güçlü görsel betimlemelerle birleşince, okurlar kendilerini bu yaratıcı ve hafif zıpır maceranın içine sürüklenmiş buluyor.”

- School Library Journal

“Çılgın bir hayal gücünün yarattığı, kahkahalarınızı tutamayacağınız bir eser.”

- Associated Press

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR