Ve Ateş Bizi Tüketiyor
Ve Ateş Bizi Tüketiyor

Ve Ateş Bizi Tüketiyor (9789750739989)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺150,00
İndirimli : ₺135,00
Sokak lambasının aydınlattığı girişte, gemi tarifesinin yanında asılı olan semt haritası dikkatimi çekti. Kırmızı bir noktanın yanında Buradasınız yazılıydı. Ağır ceza reisinin titreyen parmaklarıyla bu kırmızı noktaya dokunduğunu, Buradayım ama burası neresi? diye mırıldandığını duyar gibi oldum.
Mevsimlerin hızla değiştiği, hayatın akıp geçtiği bir kış gecesi kaybolan yaşlı komşusunu aramaya çıkan bir adam, yaşadığı mahallenin bildik sokaklarında tekinsiz bir yolculuğa sürüklenir. 78 Novanın kadife koltuklarından üniversitenin gizli dehlizlerine, zifirî karanlıktaki bir heykel sergisinden kendi filmini çekenlerin açık hava sinemasına, eski bir sarayın bahçesinden bağlar arasındaki hayal evine ve nihayet yeraltındaki metro inşaatından ölüm kuyularına uzanan bu yolculukta kahramanımız hem yol boyunca karşılaştığı insanların hikâyelerinin bir parçası olacak hem de yaşlı komşusunun kim olduğunu öğrenecektir.
Murat Gülsoy, sıradan hayatların ardına gizlenen karanlığı, on yıllarca saklanan derin korkuları, yaşlı kalplere gömülmüş hüzünlü aşkları, başkalarının aynasında kendi benliğiyle yüzleşmeyi fantastik, yer yer grotesk bir arayış hikâyesine sığdırırken sırlarla dolu geçmişin kapısını cesaretle aralıyor.
Ve Ateş Bizi Tüketiyor Gecenin içinde dolananların, gecede kaybolanların romanı
Ürün Adı: Ve Ateş Bizi Tüketiyor
Ürün Kodu: 9789750739989
Yazar: Murat Gülsoy
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 280
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR