The Book Of M: Kıyamet Başlıyor! - Ciltsiz
The Book Of M: Kıyamet Başlıyor! - Ciltsiz

The Book Of M: Kıyamet Başlıyor! - Ciltsiz (9786057583710)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺165,00
İndirimli : ₺132,00
KIYAMET BAŞLIYOR! Doğaüstü bir felaketin hüküm sürdüğü bir dünyada geçen The Book of M, sevdiklerini kurtarabilmek için her şeyini feda etmek zorunda kalan bir grup insanın etkileyici hikâyesini konu ediniyor.
Bir akşamüstü, Hindistan’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşanır. Sıradan bir adam gölgesini kaybeder ve bu olay tüm dünyaya yayılmaya başlar. Gölgelerini kaybedenler yepyeni güçlere kavuşsalar da bunun karşılığında ciddi bir bedel ödemek zorundadırlar: Bütün hatıralarını kaybetmek. Ory ve karısı Max, ormanın derinliklerinde terk edilmiş bir otele sığınarak şimdiye kadar Unutuş’tan kaçmayı başarmışlardır. Ama bir gün yaşadıkları beklenmedik bir olay, tüm planlarını altüst eder. Ory ve Max’i oldukça tehlikeli bir yolculuk beklemektedir.
“Bu kitap büyük bir özenle hazırlanmış, dünyanın sonunu anlatan bir gerilim romanı… Shepherd’ın beklenmedik gelişmelerle okuru şaşırttığı ve anılarımızın ne kadar değerli olduğunu bize ustalıkla anlattığı The Book of M, oldukça çarpıcı ve yaratıcı bir dille yazılmış.” -USA Today

Ürün Adı: The Book Of M: Kıyamet Başlıyor! - Ciltsiz
Ürün Kodu: 9786057583710
Yazar: Peng Shepherd
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 448
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Melda Dinçel
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR