Hiç Umudum Yokken
Hiç Umudum Yokken

Hiç Umudum Yokken (9786051734392)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺345,00
İndirimli : ₺293,25
New York Times’ın çok satanlar listesine giren, kalp atışlarınızı hızlandıracak bu romanda, Julie Garwood özgürlüğü için mücadele etmeye kararlı, aşkın nadir ve beklenmedik hediyesiyle hayatı değişen genç bir kadının görkemli hikâyesini zekice kaleme alıyor.
Leydi Johanna dul kaldığı haberini alınca bir daha asla evlenmeyeceğine yemin etmişti. Henüz on altı yaşındaydı ama şimdiden ona bakanları etkileyen güzellikte altın saçlara ve güçlü bir iradeye sahipti. Fakat Kral John tekrar evlenmesini emredince her şey değişti. Sadık üvey kardeşinin bulduğu damat adayı ise yakışıklı İskoç savaşçı Gabriel MacBain’di.
Johanna ilk başta ürkekti ama Gabriel paylaşacakları muhteşem zevkleri ona nazikçe gösterirken, birbirlerine âşık olmaya başlayacaklardı. Çok geçmeden bütün Kuzey İskoçya klanı da haşin ve cesur lordlarının kalbini ona tamamen teslim ettiğini anlayacaktı. Ancak hiçbir mutluluk bedelsiz kazanılmazdı elbette. Korkunç bir kraliyet entrikası Gabriel’i karısından ayırmakla tehdit ettiğinde ikisi de birbirleri için savaşacaklardı.


Ürün Adı: Hiç Umudum Yokken
Ürün Kodu: 9786051734392
Yazar: Julie Garwood
Basım Yılı: 2018
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 520
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen: Kübra Tekneci
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR