Her Perşembe Saat 4'te
Her Perşembe Saat 4'te

Her Perşembe Saat 4'te (9789751039552)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺61,00
İndirimli : ₺54,90
Önemli olmak ile değerli olmak arasındaki ayrımı yaşamına taşımış bir dostun kaleminden dökülmüş, son yıllarda okuduğum en samimi kitap.
- Aret Vartanyan

Gerçek, yardımsever; iyiliği, doğruluğu ve dürüstlüğü benimsemiş karakterler, yaşattıkları samimi paylaşımla beni kurgu dünyasından çıkarıp günlük okuyor havasına büründürdü. Teşekkür ederim.
- Meltem Cumbul

Fatih Türkmenoğlu’nun yazdığı her bir hikâye sizi dönemlere, zamanlara, kendi iç dünyanıza götürüyor. Yokluğun, yoksunluğun sokaklarından kadınların var olma hikâyesine uzanan bu uzun yolculukta, her bir hikâye birbirinin içinden geçiyor.
- Mert Fırat

Fatih Türkmenoğlu, kıyıda kalmış kadınların hikâyesini anlatıyor. İyi bir seyyahın kavrayışıyla ABD’den Türkiye’ye kıyıları gözler önüne seriyor.
- Özgür Mumcu

Bir çırpıda değil bir yudumda bitirilecek kitap Her Perşembe Saat 4’te. Hikâyeleri okurken her bir karakter sizde hayranlık uyandıracak.
- Tan Sağtürk

Gürül gürül akan, aynı anda hüzünden neşeye geçebilen, her biri roman tadındaki hikâyelerinden, sadece hayatı bir kasırga gibi yaşayan kadınların değil, erkeklerin de etkileneceğinden eminim!
- Tuluhan Tekelioğlu

Engin insan gözlemcisi olan Fatih Türkmenoğlu’nun karakterleri sizlere çok tanıdık gelecek, güneş gibi içinizi ısıtacak, cesaret ve umut dolduracak.
- Pelin Batu

Ürün Adı: Her Perşembe Saat 4'te
Ürün Kodu: 9789751039552
Yazar: Fatih Türkmenoğlu
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 176
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR