Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi
Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi (9786052398708)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺39,00
İndirimli : ₺29,25
“Hayat böyledir işte, kesişen hayatlar ve yollar zinciri, kimsenin kontrol edemediği.”F. Scott Fitzgerald, 20. yüzyıl Amerikan ve dünya edebiyatının en önemli isimlerinden. Ünlü eseri Muhteşem Gatsby’nin yanı sıra birçok önemli esere imza atmış olan Fitzgerald, zekice bir kurguyla oluşturduğu Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi’nde zaman kavramı ve sıradan sosyal hayatlarımız üzerine okuru düşünmeye davet ediyor.

Benjamin Button doğduğunda ‘‘tuhaf’’ olan bir şeyler vardı. O bir bebekten daha çok yetmişlerinde bir ihtiyar görünümündeydi. Dahası, yaşamındaki bu tuhaflık yıllar geçtikçe daha çok fark edilecek, gittikçe gençleşerek ona herkesinkinden bambaşka bir yaşam deneyimi sunacak, onu ömrü boyunca ilginç deneyimlere sürükleyecekti.

Elinizdeki kitapta Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi, Fitzgerald’ın eşsiz üslubuyla kaleme aldığı kısa hikâyelerinden biri olan Buz Kalesi ile birlikte yer alıyor.


Ürün Adı: Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi
Ürün Kodu: 9786052398708
Yazar: F. Scott Fitzgerald
Basım Yılı: 2018
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 112
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen: Mehmet Ortaç
Etiketler
Benjamin, Benjamin Buttonın, Benjamin Buttonın Tuhaf, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi -, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi - F., Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi - F. Scott, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi - F. Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi - F. Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi - Scott, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi - Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi - Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi F., Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi F. Scott, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi F. Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi F. Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi Scott, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf -, Benjamin Buttonın Tuhaf - F., Benjamin Buttonın Tuhaf - F. Scott, Benjamin Buttonın Tuhaf - F. Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf - F. Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf - Scott, Benjamin Buttonın Tuhaf - Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf - Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf F., Benjamin Buttonın Tuhaf F. Scott, Benjamin Buttonın Tuhaf F. Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf F. Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Scott, Benjamin Buttonın Tuhaf Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Tuhaf Fitzgerald, Benjamin Buttonın Hikayesi, Benjamin Buttonın Hikayesi -, Benjamin Buttonın Hikayesi - F., Benjamin Buttonın Hikayesi - F. Scott, Benjamin Buttonın Hikayesi - F. Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Hikayesi - F. Fitzgerald, Benjamin Buttonın Hikayesi - Scott, Benjamin Buttonın Hikayesi - Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Hikayesi - Fitzgerald, Benjamin Buttonın Hikayesi F., Benjamin Buttonın Hikayesi F. Scott, Benjamin Buttonın Hikayesi F. Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Hikayesi F. Fitzgerald, Benjamin Buttonın Hikayesi Scott, Benjamin Buttonın Hikayesi Scott Fitzgerald, Benjamin Buttonın Hikayesi Fitzgerald,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR