Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek
Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek

Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek (9786059702904)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺98,00
İndirimli : ₺83,30
Tam kendinizi sıcacık yatağınıza bıraktınız yine bir ağlama sesi Karnı tok, gazı yok. Altı temiz, pişik yok. Kucakta pışpış, ayakta salla, yatağına yatır, kaldır, yine yatır. Olmadı odada gezdir. En sevdiği oyuncağı eline tutuştur, pencereden baktır. Her gece saatlerce çırpın ve sonunda pes et.
Her yöntemi denemenize rağmen sonuç huzursuz, mutsuz bir bebek ve zombiye dönüşmüş bir anne mi? Bunu tersine çevirmek ve kesintisiz gece uykularına sahip olmak mümkün.
Uyku danışmanı Sinem Gerger Akınal’la uykuyla ilgili tüm kafa karıştırıcı sorular rafa kalkıyor. Bebekten bebeğe, anneden anneye değişen yöntemlerle, sınırlarınızı zorlamadan ve sinirlerinizi yıpratmadan sizi rahatlatacak ve bilinçlendirecek bir kitapla tanışmaya hazır olun. Bir de cin gibi etrafa bakan o minik gözlerin bir anda kapanıp bebeğinizin dinlendirici bir uykuya dalmasının size yaşatacağı huzura!
Çünkü artık BEBEĞİNİZ UYKUYU ÇOK SEVECEK!

Dili ve yaklaşımı yumuşacık, anlaşılır, güvenilir, bebeğiniz ve kendiniz için doğru adres.
Ebru Akel

Uykuya geçişi kolaylaştırmanız, bebeğinizin kendi uyku ritmini oluşturmasını sağlayacak, büyüme ve gelişimini destekleyecektir. Her çocuğun uyku düzeni farklıdır. İşte yavrunuzun kendi düzenini keşfetmesine yardımcı olacak bir kitap


Ürün Adı: Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek
Ürün Kodu: 9786059702904
Yazar: Sinem Gerger Akınal
Basım Yılı: 2018
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 216
Kağıt Cinsi: Kuşe
Çevirmen:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR