Hush Hush Serisi 4. Kitap - Final (ciltli)
Hush Hush Serisi 4. Kitap - Final (ciltli)

Hush Hush Serisi 4. Kitap - Final (ciltli) (9786053430087)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺399,00
İndirimli : ₺339,15

Hush Hush Serisi 4. Kitabi
Hush, Hush serisinin bu nefes kesici Final’inde kader aglarini örüyor.
Nora ve Patch tüm sorunlarin geride kaldigini düsünmektedir ve genç kiz, kovulmus melege karsi hissettigi sevgiden her zamankinden daha emindir. Kovulmus melek olsun ya da olmasin hayatinin aski odur. Kökenleri ve kaderleri, birbirlerine düsman olmalarini gerektirse de Nora, Patch’e sirtini dönmeyecektir fakat ikisi de son bir tehlikeyle yüzlesmek için güçlerini toplamalidir. Hank ölmüstür ve istemeden de olsa Nefilim irkinin lideri olan Nora onun baslattigi isi bitirmek zorundadir. Bu da kovulmus melekleri, yani Patch’i yok etmesi gerekecegi anlamina gelmektedir. Böyle bir seyin olmasina asla izin vermeyeceginden, Patch’le birlikte bir plan yapar. Amaçlari savasi daha baslamadan bitirmektir.
Fakat bazen en iyi hesaplanan planlar bile ters gidebilmektedir. Nora yeni görevine alismaya çalisirken hiç beklemedigi bir sekilde, bagimlilik yapici bir güce kapilmaktan kendini alikoyamaz.
Savas hatlari çizilirken Nora ve Patch hangi tarafta yer alacaktir? Aralarindaki farkliliklarla yüzlesirken bunlari ya görmezden gelecek ya da ugruna savastiklari sevginin yok olmasina sebep olacaklardir. Nihayetinde askin bile üstesinden gelemeyecegi engeller yok mudur?

Ürün Adı: Hush Hush Serisi 4. Kitap - Final (Ciltli)
Ürün Kodu: 9786053430087
Yazar: Becca Fitzpatrick
Basım Yılı: 2016
Kapak Türü: Ciltli
Sayfa Sayısı: 416
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Sevinç Seyla Tezcan
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR