Barbie'nin Sanat Atolyesi Oyun Seti
Barbie'nin Sanat Atolyesi Oyun Seti
Barbie'nin Sanat Atolyesi Oyun Seti

Barbie'nin Sanat Atolyesi Oyun Seti (194735014811)

Marka : Mattel
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.215,00(KDV Dahil)

Barbie'nin Sanat Atölyesi, Barbie Bebek (29 cm), çömlek yapımı ve resim sanatı için 25'ten fazla aksesuar, oyun hamuru, vazo kalıbı, tuvaller ve daha fazlası, 3-7 yaş arası HCM85

Barbie'nin Sanat Atölyesi'nde Barbie ile eğlenin! Çocuklar, çömlek ve resim yaparken rahatlamayı öğrenecek! Barbie oyun hamurunu kaptan çıkararak başlayın ve top haline getirin. Oyun hamurunu vazo kalıbına yerleştirin. Bastırın ve yeni eserinizi hazırlayın. Vazoyu platforma yerleştirip bir damga seçin (kalpler veya yıldızlar). Platformu çevirerek oyun hamurunu şekillendirin ve bitirdiğinizde eserinizi rafa yerleştirin. Sünger fırçayı "soğuk suya" batırın ve beyaz renkli parçaları boyayarak başyapıtınızı oluşturun: Küçük domuzun sırtına mavi benekler koyun, kalp şekilli tabağa pembe kalpler yerleştirin, ayıcığın gözlerini mora boyayın. Eserlerinizi rafa yerleştirin ve keyifle sergileyin! Çocuklar oyun hamuruyla tekrar tekrar oynayarak yaratıcılıklarını konuşturabilir. Barbie, şövalesinde iki renkli tuvalden birine resim yapıyormuş gibi de davranabilir. Oyun seti bükülebilir dizli Barbie ve 25'ten fazla yaratıcılık parçası içerir: şövale, 2 adet resim, sandalye, 4 adet resim kovası, 2 adet Barbie oyun hamuru kabı, 3 adet dekorasyon aracı, 1 adet sünger fırça, 1 adet ressam paleti, 3 adet renk değişimi sergi parçası ve 7 ek sergi ve hikaye anlatımı parçası. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Barbie'nin Sanat Atölyesi ile çocuklar çömlek ve resim yaparken farkındalık kazanmayı ve rahatlamayı öğrenecek.

Barbie oyun hamurunu kaptan çıkarıp top haline getirin ve ardından vazo kalıbına yerleştirin. Bastırın ve yeni eserinizi hazırlayın.

Vazoyu dekore etmek için ?platforma yerleştirip damga seçin (kalpler veya yıldızlar) ve ardından platformu çevirerek oyun hamuruna şekil verin. Çocuklar, oyun hamuruyla tekrar tekrar oynayarak yaratıcılıklarını konuşturabilir.

Ayrıca çocuklar sünger fırçayı "soğuk suya" batırıp üç beyaz renkli parçayı boyayarak başyapıtlarını oluşturabilir: Küçük domuzun sırtına mavi benekler koyabilir, kalp şekilli tabakta pembe kalpler yerleştirebilir, ayıcığın gözlerini mora boyayabilirler.

Barbie, şövalesinde iki renkli tuvalden birine resim yapıyormuş gibi de davranabilir.

Bükülebilir dizli Barbie ve 25'ten fazla yaratıcılık parçası içerir: şövale, 2 adet resim, sandalye, 4 adet resim kovası, 2 adet Barbie oyun hamuru kabı, 3 adet dekorasyon aracı, 1 adet sünger fırça, 1 adet ressam paleti, 3 adet renk değişimi sergi parçası ve 7 ek sergi ve hikaye anlatımı parçası.

Özellikle sağlıklı yaşam ve yaratıcılığa ilgi duyan 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir.

Kutu İçeriği:

Barbie'nin Sanat Atölyesi, bükülebilir dizli Barbie Bebek (29 cm) ve 25'ten fazla yaratıcılık parçası içerir: şövale, 2 adet resim, sandalye, 4 adet resim kovası, 2 adet Barbie oyun hamuru kabı, 3 adet dekorasyon aracı, 1 adet sünger fırça, 1 adet ressam paleti, 3 adet renk değişimi sergi parçası ve 7 ek sergi ve hikaye anlatımı parçası.

Kutu Ölçüleri: 32,5 x 39,5 x 8 cm

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR