Hot Wheels Track Builder Temel Pist Seti
Hot Wheels Track Builder Temel Pist Seti

Hot Wheels Track Builder Temel Pist Seti (887961924695)

Marka : Mattel
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺360,00(KDV Dahil)

Hot Wheels Track Builder Unlimited temel pist paketi, pist inşasına yeni başlayanlar için mükemmel bir başlangıç seti olmasının yanı sıra mevcut pistleri (ayrı olarak satılır) genişletmek için gereken malzemeleri de içerir.

 

Pakete on adet pist parçası, dokuz adet pist bağlantı parçası ve bir adet 1:64 ölçekli Hot Wheels araç dahildir. Hot Wheels Track Builder hayal gücü gerektiren oyunlarla yaratıcılığı teşvik ettiği ve problem çözme becerilerini geliştirdiği için altı yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.    

    

Hot Wheels Track Builder Unlimited temel pist paketi, pist inşasında henüz acemi olanlar veya mevcut bir pisti geliştirmek isteyenler için gerekli bir settir.    

 

Çocuklar, pakete dahil olan malzemeleri ve hayal güçlerini kullanarak en yaratıcı ve heyecan verici pistleri inşa edebilir.

 

Bu paket, pist inşa etme başarısı gösterenleri ödüllendirmek için mükemmel bir hediyedir. Her parça, diğer Hot Wheels Track Builder setlerine (ayrı olarak satılır) de bağlanabilir. 

         

Setler, 10 adet pist parçası, 9 adet pist bağlantı parçası ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels araba içerir.

 

6 yaş ve üzeri çocukları heyecanlandıracak harika bir hediyedir.

 

Ürün ölçüsü: 2,5 x 243,8 x 3,8 cm.

 

Kutu ölçüsü: 32,3 x  5,5 x 10,5 cm.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR