Gürbüz 30cm Işıklı Fiziki Küre
Gürbüz 30cm Işıklı Fiziki Küre
Gürbüz 30cm Işıklı Fiziki Küre

Gürbüz 30cm Işıklı Fiziki Küre (8692967413010)

Marka : Gürbüz
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.060,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺954,00(KDV Dahil)

Gürbüz 30cm Işıklı Fiziki Küre

 Hem ışıklı hem de ışıksız olarak kullanabileceğiniz Gürbüz Fiziki (ışıklı) 30’ luk dekoratif bir aydınlatma gereci olduğu gibi aynı zamanda öğretici bir eğitim materyali olarak da kullanılabilir.
Silinebilen bir tahta kalemi yardımıyla üzerinde işaretleme yapılabilmesine imkân tanıyan bu ürün, 30 cm çapa sahiptir. E14 tip duy ve 15 Watt ampülle çalışan bu ürün düşük enerji tüketimine sahiptir ve aç-kapa butonuyla güvenli bir kullanım sunar.
Sağlam plastik malzemeden üretilen Gürbüz Fiziki küre’nin taban, dereceli meridyen ve küre kısımları darbe ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.Mavi renkte ışık yayan bu ürünün yüzeyi yansıma yapmaz.
Üzerinde yaşadığımız dünyayı çalışma masanıza getiren ve yüzeyinde ülkelerin sınır, başkent, önemli şehir ve yükseltilerini görebileceğiniz Gürbüz Fizki 30’ lik Işıklı Küre, tüm okyanus ve kara parçalarını doğru ölçekte gösterir.
Açık haritalara göre yeryüzü şekillerinin ve siyasi sınırların öğrencilerimizin zihinlerinde daha kolay ve anlaşılır biçimde yer etmesini sağlayan daha pek çok ebat, renk ve özellikte.

Ürün Özellikleri:

*30cm çap    

*Renk: Mavi

*Sağlam plastik malzeme

*Sınır, başkent ve eğim özellikli

*Mavi aydınlatma

*Eğitim ve aydınlatma gereci

*E14 Duy Tipi

*15 Watt ampül ile kullanım

*Tahta kalemi ile işaretleme

*Dereceli yarım meridyen gösterge

*Aç-kapa butonlu güvenli kullanım

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR