Fisher Price Eğlenceli Robot Dj (türkçe-ingilizce)
Fisher Price Eğlenceli Robot Dj (türkçe-ingilizce)
Fisher Price Eğlenceli Robot Dj (türkçe-ingilizce)

Fisher Price Eğlenceli Robot Dj (türkçe-ingilizce) (0194735092758)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺2.300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.070,00(KDV Dahil)

Fisher Price Eğlenceli Robot Dj (türkçe-ingilizce)

 

Fisher-Price'ın müzikli eğitici oyuncağı Sevimli DJ ile bebeğinizin oyun saati gerçek bir partiye dönüşecek.

 

Dans edebilen interaktif arkadaş, düğmeye basıldığında rengarenk ışıklar ve yay destekli zıplama hareketiyle canlanır ve 75'ten fazla şarkı, ses ve cümle ile bebeğinize harfleri, saymayı, renkleri ve çok daha fazlasını öğretir. Sevimli DJ oyuncağı, 3 farklı Yaşa Göre Gelişim seviyesi ve eğlendirici zıplama hareketleriyle minik dansçıların büyürken dans etmelerini, eğlenmelerini ve öğrenmelerini sağlar. Dil seçmek için dünya düğmesini kullanın: İngilizce, Türkçe veya Yunanca dilleri arasında seçim yapabilirsiniz.          

 

Altında bulunan yay sistemi sayesinde yaptığı motorlu zıplama hareketi ile bebekleri eğlendiren müzikli interaktif eğitici oyuncak 3 farklı Yaşa Göre Gelişim seviyesi ile miniklere harfleri, renkleri, 1'den 10'a kadar saymayı ve zıt anlamlı sözcükleri öğretir. Dil seçmek için dünya düğmesine basın: İngilizce, Türkçe veya Yunanca dilleri arasında seçim yapabilirsiniz.

 

75'ten fazla şarkı, ses ve cümle, rengarenk ışıklar ve eğlenceli zıplama hareketi için müzik ve öğrenme düğmelerine basın. Mikrofon düğmesine basıp sesinizi kaydedin ve eğlenceli efektler ile değiştirip dinleyin. 9 ila 36 aylık bebeklerin ve yürüme çağındaki çocukların oyuncakla beraber dans ve hareket etmelerini sağlar.

 

Ürün, 4x1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller dahildir.

 

Ürün ölçüsü: 26 x 15 x 32 cm

 

Kutu ölçüsü: 28 x 21 x 33,5 cm

 

Ağırlık: 1,210 kg 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR