ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Jel Kalemler

Jel kalem, kolay kullanım sağladığından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilir. Ofiste veya okulda bu kalemlerle yazı yazabilir, gerektiği zaman imza atabilirsiniz. Yumuşak ve akıcı kalemler oldukları için özellikle not alma esnasında tükenmez kalemden çok daha kolay bir kullanımı vardır. Tabii, beklentilerinizi karşılayacak kalemi bulmak için kaliteye dikkat etmelisiniz.

Aclgelsin olarak sizler için en kaliteli jel kalemleri sunuyoruz. Ürün çeşitlerimiz, kalitesinden dolayı kullanım aşamasında büyük bir kolaylık sağlar. Mağazamızda bulunan jel kalem seçenekleri içinde farklı renklere sahip alternatifler mevcuttur. Siyah, kırmızı, turuncu gibi onlarca renkte kalemi bulabileceğiniz kategorilerimizi hemen incelemeye başlayın! 

Jel Kalem Nedir?

Jel kalem, su bazlı jel ile süspanse edilerek pigmentlerden oluşturulan özel bir kalem çeşididir. Özel formülü sayesinde daha akışkan bir mürekkebe sahiptir. Akışkan mürekkep sayesinde daha az basınç kullanarak kolay bir şekilde yazı yazmanızı sağlar. Bu, uzun süre boyunca yazmak durumunda kalsanız bile bilek ağrılarının büyük oranda önüne geçer.

Okulda veya işte çoğu zaman not almak durumunda kalıyorsanız, kesinlikle bu kalemlere ihtiyacınız var! Özellikle uzun süre boyunca yazı yazmanız gerektiğinde bu kalemler mükemmel seçeneklerdir. Sizin için en iyi jel kalemleri mağazamızda hazırladık.

Alabileceğiniz modellerden bazıları şunlardır: 

  • Scrikss Broadline Siyah
  • Rotring Yeşil
  • Scrikss Dna 05 Kırmızı
  • Scrikss Smoothie Pembe
  • Dong-a Knock Sarı
  • Dong-a Knock Mor
  • Serve Berry Turuncu

Yukarıdakiler dışında çok daha farklı çeşitler de mevcuttur. Firmamızdan sevdiğiniz renklere ve güvendiğiniz markalara göre kalem alabilirsiniz. Eğer ki önceden daha farklı kalem çeşitlerini kullanıyorsanız, jel kalemlerle daha rahat edeceğinizi görmeniz mümkündür.

Jel Kalem Ne İşe Yarar?

Boyutuna göre alacağınız jel kalemler, hayatınızın her alanında işe yarar. Not alırken, defterinize çizim yaparken bu kalem çeşidini kullanabilirsiniz. Jel kalemin avantajlarından bazılarını aşağıdaki şekilde sıralamak mümkündür:
Canlı renkleriyle özellikle önemli notlarınızı alırken dikkat çeker. 
Akışkan yapısıyla hızlı bir şekilde yazı yazabilirsiniz. Özellikle okulda bu durum, vakit kaybetmenizi engeller. Kendi yazı stilinizi oluşturmak için idealdir. Çünkü akışkan olduğu için istediğiniz tarzı yakalamanıza fırsat verir. Kağıt üzerinde mürekkep dağılmamaktadır. Bu yazıların okunabilirliği açısından en önemli özelliğidir.

Diğer kalemlere göre hemen tükenmez ve uzun süre boyunca kullanıma uygundur.Uç kısmı kaliteli olduğundan dolayı çabuk yıpranmaz.

Kapağını doğru kapattıktan sonra sorunsuz bir biçimde kullanmaya devam edebilme şansınız vardır.
İş hayatında kullanacağınız jel kalemler, masanızda ciddi ve şık bir görüntü oluşturur.
Bu kaliteli kalemleri almak için firmamız Aclgelsin’i tercih edebilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz andan itibaren kalemleriniz en kısa sürede yola çıkar ve birkaç gün içinde adresinize ulaşır.

Jel Mürekkepli Kalem Doldurulur mu?

Not alan birçok kişinin jel kalemi tercih etmesinin bir nedeni var; kalemin doldurulabilir olması. Jel kalem içine mürekkebi doldurduktan sonra defalarca kullanmanız mümkündür. Mürekkebi doldurmak hızlı ve kolay şekilde gerçekleşen bir işlemdir.

Aşağıdaki adımları takip ederek doldurma işlemini yapabilirsiniz:

  • Vida sistemini açarak ikiye ayırın.
  • Kalemin içindeki tüpe, ayırma işleminin ardından ulaşabilirsiniz.
  • Kapağı açın ve mürekkebi kapatın.

Yukarıdaki üç aşamayı tamamladıktan sonra kaleminiz tekrar yazmaya başlar.

Aclgelsin olarak uzun süre boyunca kullanacağınız jel kalemler için uygun fiyatlar belirliyoruz. Hayatınıza kolaylık katmak için istediğiniz renk ve tasarıma sahip jel kalemleri alabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR